RN73H1JTTD2431D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2431D50
JLCPCB Part #
C4066700
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.43kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS