RN73H1JTTD2430F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2430F50
JLCPCB Part #
C3933216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS