RN73H1JTTD2430F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2430F10
JLCPCB Part #
C4042545
Description
100mW 243Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS