RN73H1JTTD2430C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2430C50
JLCPCB Part #
C4217571
Package
0603
Description
100mW 243Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS