RN73H1JTTD2430B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2430B10
JLCPCB Part #
C4112332
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS