RN73H1JTTD2403F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2403F50
JLCPCB Part #
C3988924
Description
100mW 240kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS