RN73H1JTTD2403D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2403D10
JLCPCB Part #
C4320832
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS