RN73H1JTTD2402D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2402D50
JLCPCB Part #
C4107729
Description
100mW 24kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS