RN73H1JTTD2401F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2401F25
JLCPCB Part #
C3935412
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS