RN73H1JTTD2401A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2401A25
JLCPCB Part #
C4018415
Description
100mW 2.4kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS