RN73H1JTTD2400F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2400F25
JLCPCB Part #
C4198759
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS