RN73H1JTTD2400C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2400C25
JLCPCB Part #
C4162901
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS