RN73H1JTTD23R2F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD23R2F25
JLCPCB Part #
C4030850
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS