RN73H1JTTD23R2B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD23R2B50
JLCPCB Part #
C3937073
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS