RN73H1JTTD2372F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2372F100
JLCPCB Part #
C3932635
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS