RN73H1JTTD2372B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2372B25
JLCPCB Part #
C4269758
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS