RN73H1JTTD2371B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2371B25
JLCPCB Part #
C4119307
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS