RN73H1JTTD2370A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2370A05
JLCPCB Part #
C4080580
Description
100mW 237Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS