RN73H1JTTD2342B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2342B10
JLCPCB Part #
C3926371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS