RN73H1JTTD2341A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2341A05
JLCPCB Part #
C3975675
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.34kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS