RN73H1JTTD2340F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2340F50
JLCPCB Part #
C4084046
Description
100mW 234Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS