RN73H1JTTD2323F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2323F10
JLCPCB Part #
C3988793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS