RN73H1JTTD2322A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2322A25
JLCPCB Part #
C4304492
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS