RN73H1JTTD2321B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2321B50
JLCPCB Part #
C4138095
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS