RN73H1JTTD2320A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2320A10
JLCPCB Part #
C3957757
Description
100mW 232Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS