RN73H1JTTD2320A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2320A05
JLCPCB Part #
C4243291
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS