RN73H1JTTD22R9D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R9D25
JLCPCB Part #
C4086617
Description
100mW 22.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS