RN73H1JTTD22R3F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R3F25
JLCPCB Part #
C3932037
Package
0603
Description
100mW 22.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS