RN73H1JTTD22R3B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R3B25
JLCPCB Part #
C4231970
Description
100mW 22.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS