RN73H1JTTD22R1D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R1D100
JLCPCB Part #
C4064626
Description
100mW 22.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS