RN73H1JTTD22R1C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R1C25
JLCPCB Part #
C3928234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS