RN73H1JTTD22R1B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R1B25
JLCPCB Part #
C4094280
Description
100mW 22.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS