RN73H1JTTD22R0F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R0F50
JLCPCB Part #
C4359695
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS