RN73H1JTTD22R0F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R0F25
JLCPCB Part #
C3970660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS