RN73H1JTTD22R0D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R0D100
JLCPCB Part #
C4193927
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS