RN73H1JTTD2292D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2292D100
JLCPCB Part #
C4010859
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS