RN73H1JTTD2291B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2291B10
JLCPCB Part #
C4123943
Description
100mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS