RN73H1JTTD2290A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2290A25
JLCPCB Part #
C4040534
Description
100mW 229Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS