RN73H1JTTD2290A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2290A05
JLCPCB Part #
C4313893
Description
100mW 229Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS