RN73H1JTTD2263D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2263D50
JLCPCB Part #
C4172283
Description
100mW 226kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS