RN73H1JTTD2262B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2262B25
JLCPCB Part #
C4340657
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS