RN73H1JTTD2261C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2261C50
JLCPCB Part #
C4007032
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS