RN73H1JTTD2261B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2261B10
JLCPCB Part #
C3929001
Package
0603
Description
100mW 2.26kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS