RN73H1JTTD2231A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2231A25
JLCPCB Part #
C4052568
Description
100mW 2.23kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS