RN73H1JTTD2230F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2230F100
JLCPCB Part #
C3962435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 223Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS