RN73H1JTTD2230A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2230A05
JLCPCB Part #
C4293872
Description
-55℃~+155℃ 100mW 223Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS