RN73H1JTTD2213D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2213D10
JLCPCB Part #
C4067362
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS