RN73H1JTTD2210D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2210D10
JLCPCB Part #
C4125422
Description
100mW 221Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS