RN73H1JTTD2210C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2210C50
JLCPCB Part #
C3989970
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS