RN73H1JTTD2201F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2201F100
JLCPCB Part #
C4322984
Description
100mW 2.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS